Ste držiteľom pasu s odchýlkou zápisu v čipe ?

Odporúčame vám

spot_img
spot_img
spot_img

MV SR |MM| Ministerstvo vnútra sprístupnilo avizovanú službu, pomocou ktorej si môžete overiť, či ste držiteľom pasu s odchýlkou zápisu údajov v čipe, ktorá spôsobuje, že niektoré prechodové terminály nenačítajú dáta z pasu. Držiteľmi takýchto pasov môžu byť osoby, ktoré o pas požiadali medzi 11. novembrom 2022 a 30. januárom 2023.

Upozorňujeme,  že ak patríte do tejto kategórie držiteľov pasov, je potrebné vyčkať na SMS alebo e-mailovú správu od polície, ktorou vás bude informovať o bezplatnej výmene dokladu na ktoromkoľvek oddelení dokladov.

Databáza s ďalšími pokynmi  je k dispozícii na tejto adrese:

https://www.minv.sk/?databaza-cestovnych-pasov-s-odchylkou-zapisu-v-cipe

1 komentár

  1. Už ma to naozaj vôbec nebaví. Idioti a prepáčte , že takto slušne tu rozprávam, doondia, prepáčte, že tak slušne rozprávam a stále nevedia komu to doondieli. Mne vydali falošný občiansky preukaz až raz ma jedného pekného dňa nepustili cez hranice. Bolo to už po násilnom rozdelení Čechov a Slovákov. A to som dopadol relatívne dobre. Boli zadržaní aj Slováci na poľsko-českých hraniciach aj s kamiónom. A slávne ministerstvo vnútra sa ani len neospravedlnilo. Poučenie. Nikdy si nebuď istý, že si si istý.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu
Captcha verification failed!
Používateľské skóre captcha zlyhalo. prosím kontaktuj nás!

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Prečítajte si aj: