Trnavský kraj privítal influencerov z Blízkeho východu

Odporúčame vám

spot_img
spot_img
spot_img

TT SK |MM|  Pre známych hostí z Arabského polostrova sme zorganizovali prezentačnú cestu po Trnavskom kraji zážitkov.

Získali tak ucelený obraz o tom, čo všetko ponúka náš región v zimnom a adventnom období.

Influencerom sme ukázali zaujímavé miesta, sprostredkovali jedinečné zážitky a ponúkli chutné tradičné jedlo.
Navštívili napríklad pretekársky Slovakia Ring, vianočné trhy v Trnave, naučili sa piecť medovníky a iné špeciality, ktoré sa u nás podávajú na Štedrý deň.
Ich početné publikum ocenilo najmä atmosféru príprav na blížiace sa vianočné a novoročné sviatky, ktoré sú pre obyvateľov arabských krajín exotické.

Aj touto formou sa snažíme zviditeľniť našu destináciu nielen pre zahraničných kúpeľných hostí a ďalej napĺňať potenciál Letiska Piešťany – Piešťany Airport (PZY).

28 KOMENTÁRE

 1. A tie ženské prečo nie sú zakuklené v tých čiernych handrách ??? Šak islám to vyžaduje,či ? Alebo také povaľačky čo máme aj u nás majú dovolené všetko ?

 2. Mustafa ďakujem za vysvetlenie ale mám silné pochybnosti že Arab Z Arábie nie je moslim. Tam je to niečo ako povinnosť. Ak by sa ukázalo že nie je vyznavačom islamu,tak by ho asi sťali niekde na námestí…

 3. Pre známych hostí? Pre koho sú známi? Pre predstaviteľov TT SK? Nežartujte. Toto sú aktivity samosprávneho kraja, strčiť sa do riti influencerom? To ste teda dosť klesli.

 4. Influenceri sa pozývajú preto aby o SK a TTSK dali pekne storky, príspevky, články a podobne. Je to vlastne reklama na turizmus. Je úplne prirodzené že najmä TTSK (s Piešťanmi) sa zameriava na blízky východ nakoľko u podstatnej časti ľudí stále je v pamäti Československo ako výborná kúpeľňá krajina.
  Ale čakať že to pochopia miestny dezolati je asi ako čakať, že pes vypočíta derivaciu.

 5. Gama, keby si nepoužil slovíčko dezoláti, hádam by si ani nezaspal. Ešte to skús definovať čo to vlastne znamená nech sme v obraze. Zjavne patríš k tým, ktorí majú vždy pravdu. A k tým influencerom to zopakujem znova – je mi ľúto, že nejakí influenceri majú robiť reklamu piešťanskému regiónu. To sme ako spoločnosť teda dopadli, klásť toto „povolanie“ na skúsi vyššiu úroveň, bez ktorých nevieme žiť. Potom ťa poprosím zverejniť aj štatistiku do akej miery to pomohlo turistickému ruchu v regióne, inak si len gágaj, táraj a prďús, ktorý je oblbnutý dnešnými „hodnotami“. Ale kopol si si.

 6. Máš to pomýlené, tu štatistiku si pýtaj od TTSK. A nikde nevidím žeby ich niekto dával na vyššiu úroveň. Je to len nová forma marketingu, tak ako v minulosti televízne reklamy na krajiny, či reklamy v časopisoch na dovolenku v tej či onakej krajine tak je teraz takáto kampaň cez influencerov. To že sa ti to nepáči je tvoj problém a kľudne sa pytaj TTSK na podrobnosti. Predpokladám že influenceri majú presne stanovené zmluvne čo sa od nich očakáva čo sa týka propagácie. Ak by každý z nich priviedol svojou reklamnou aj len 10 ľudí na SK tak sa to oplatilo.
  A dezolat je pre mňa človek so zatvoreniu mysľou, ktorý pri článku o klasickej propagacnej akcií aké sa vo svete robia úplne normálne začne tliachat o islame, „cmoudoch“ a hidzaboch….

 7. Influencerovi z 29. decembra 2022, 17:49
  Influenceri, čiže ovplyvňovači sú producenti odpadu na sociálnych sieťach. Položte si otázku. Akú ujmu by spoločnosť utrpela, keby všetci influenceri prestali od zajtra existovať?
  A/ Obroskú.
  B/ Citeľnú.
  C/ Malú.
  D/ Žiadnu.
  Pre tých, čo váhajú – D je správne.

 8. Samozrejme, tak ako kaderníci, kozmetičky, vylepovaci billboardov, filmári, hudobníci, futbalisti a pod.
  Ale hotelieri, ľudia v gastre a turizme sú určite radi, že pre nich kraj robí propagáciu, aj to je súčasť ekonomiky. Prežili by sme bez toho, ale prečo nepodporiť niečo čo nám môže pomôcť na tomto poli kde sme výrazne pozadu.
  Ale tak klasická slovenská „pohostinnosť“ sa prejavila…

 9. To nie je pohostinnost a uz vobec slovenska. To je tupost niektorych nasich slavjenov. Takto to dopada ked sa vzhliadnu v pospolitosti a podobnych srackach.

 10. Takže týmto darmožráčom sme platili celý pobyt z našich daní ? Prečo si to nezaplatili z vlastného ľudia ktorí to vymysleli ?
  Neskutočné čo to OLANO stvára

 11. Ale dezolé.
  Z coho usudzujes ze sa krajine co ma iba 160 mil potkanov z toho v 100000 skoncilo v smetiarskych vreciach a statisice emigrovali , sa ma niekto klanat?

 12. 6.32
  Nemas rad hovna a napriek tomu z tvojej spinavej papule len sracky vychadzaju. To ta v detstve mamka presvedcila, ze je to torta? Alebo az u brancov?

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu
Captcha verification failed!
Používateľské skóre captcha zlyhalo. prosím kontaktuj nás!

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Prečítajte si aj: