Forró Krisztián je pre Ukrajinu nežiadúcou osobou

Odporúčame vám

spot_img
spot_img
spot_img
Forró Krisztián sa cíti rozčúlene.
🇭🇺 Ma Ungvárra készültem. Örültem, hogy megismerhetem a várost. Kíváncsi voltam, hogy élnek kárpátaljai testvéreink. Sosem jártam előtte Ukrajnában. Hidegzuhanyként ért a hír a határon, hogy nem engednek be az országba, mivel 2023. októberéig tiltólistán vagyok. Minden indoklás nélkül!
Felteszem a kérdést, komolyan gondolja ez az ország, hogy az Európai Unióba igyekszik?
🇸🇰 Dnes som sa vybral do Užhorodu. Tešil som sa, že spoznám mesto a stretnem sa aj so zástupcami maďarskej komunity žijúcej na Ukrajine. Ešte nikdy som nebol na Ukrajine. Na ukrajinskej hranici ma však čakalo nepríjemné prekvapenie. Zamedzili mi vstupu do krajiny. Dozvedel som sa, že do októbra 2023 som na čiernej listine. A to bez akéhokoľvek odôvodnenia.
Natíska sa tu otázka či Ukrajina to myslí vážne so vstupom do EÚ.

Zdroj: FB

10 KOMENTÁRE

  1. Prosím Vás, načo sem dávate takéto zbytočné články, resp. statusy? Myslíte, že niekoho zaujíma nejaký Maďar na ukrajinských hraniciach? Toto je už vážna prehánka 🤦

  2. Každého jedného nacionaliystu treba dokopať do gebule a je jedno akej národnosti je. Zvlášť ak je to Maďar ktorý túži po územiach ktoré nikdy neboli maďarské.

  3. Nejde o prvý prípad v tomto roku, kedy príslušné orgány zamedzili niekomu vstup do krajiny. Tak nechápem prečo sa tu píše práve o tomto.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu
Captcha verification failed!
Používateľské skóre captcha zlyhalo. prosím kontaktuj nás!

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Prečítajte si aj: