Bola som na Kube. Dobre tam nie je.

Odporúčame vám

spot_img
spot_img
spot_img
Jana Konečná

Bola som na Kube. Dobre tam nie je.
Ďalej takto ísť memôžu, lebo cesty niet. Vláda od roku 1959 od revolúcie vedie štát do pekla. A mali vedenie výhradne vo svojich rukách. Lenže keď sa ministerstvá rozdávajú kamošom a rodine bez vzdelania, znalostí, dobre to nemôže dopadnúť.
Nehovoriac o tom, že ľudia majú rokmi vládnutia pod komunistami v strachu totálne pokrivené charaktery. Úplatnosť úplne všade!!! Už si viem predstaviť, ako otočia kabáty smradi komunistických pohrobkov.
Druhá vec je, že kam to povedie teraz.
Kúpi ich západ a bude diktovať budúcnosť, záleží opäť na vedení štátu, ako im to dovolia. Ale zrejme inej cesty niet. Smutný príbeh krásnej krajiny !

Zdroj: FB

5 KOMENTÁRE

 1. V prvom rade sa nesnazme cube vnucovat nasu choru demokraciu a nas chorý system. Ono staci aby sme zabezpecili ze ziadny stat nesmie nastolit globalne ekonomicke embargo voci Cube. Neviem o tom ze by doteraz Cuba nejako ublížila USA. Tak naozaj nevidim dovod preco USA a ich spojenci globalne praktizuju embargo voci Cube. Nesnazme sa vnucovat a rozdavat nasu choru demokraciu na zaklade ekonomickeho embarga.

 2. Ja som na Slovensku a tiež tu nie je dobre.

  Vraveli nám, že budeme slobodní, ale nemôžeme nikam cestovať. Buď sa musíme neustále testovať, aj keď sme zdraví, alebo si musíme dať do seba nejakú experimentalnu vakcínu, o ktorej tvrdia, že je bezpečná, aj keď sa takým typom vakcíny nikdy predtým neockovalo.

  Neustále nás sledujú. Rozprávam sa pri telefóne napríklad o pneumatikách a do hodiny mi vyskakuju reklamy na pneumatiky.

  Kamkoľvek idem, musím byť registrovaný.

  Neustále v obchodoch bezdôvodne zdražujú tovar, o ktorom tvrdia, že sú to potraviny, ale pritom z toho máme len zdravotné problémy. Napr. Rajčiny nechutia ako rajčiny (ani tie bio).

  Tvrdia, že je kríza a pritom za posledný rok vzniklo vo svete najviac miliardárov.

  Media neinformuju… Minulý týždeň bol u nás niekoľko tisicovy protest a v niektorých médiách ani čiarka o tom, alebo len útoky a osočovanie protestujúcich. Kdezto dnes je v Maďarsku protest 1000 ľudí a už sú v tom istom médiu články o tomto proteste a rozhovory s protestujúcimi na ich podporu. Je to účelové dezinformovanie.

  Nevedia sa žiadna diskusia. Do rôznych relácii aj vo verejnoprávnych médiách sú pozyvani ľudia jedného nazoroveho spektra. Médiá verejne podporujú a propagujú záujmy iných krajín a cez mediálny priestor nám vnucuju ich názor.

  V tých istých médiách denne zverejňujú články o nejakej zdegenerovanej incestnej kralovskej rodine a vymýšľajú o nich nádherné články a príbehy, miesto toho aby písali o skutočných ľuďoch žijúcich skutočne životy a rozoberali a upozorňovali by na ich problémy.

  To len tak v skratke…

 3. Narodil som sa na Slovensku a asi tu aj vystrem brká, momentálne sa však hanbím za to že tu žije v tomto raji na zemi…

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu
Captcha verification failed!
Používateľské skóre captcha zlyhalo. prosím kontaktuj nás!

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Prečítajte si aj: