Nová mutácia koronavírusu. Sprísnené podmienky pre osoby po príchode z Veľkej Británie !

Odporúčame vám

spot_img
spot_img
spot_img

ÚVZ SR |MM|  Od pondelka 21. decembra 2020 od 0:00 bude po príchode na Slovensko pre všetky osoby, ktoré v posledných 14 dňoch navštívili Veľkú Britániu, platiť povinnosť domácej izolácie. Už nebude možné predísť jej preukázaním sa výsledkom RT-PCR testu.

Každý občan prichádzajúci z Veľkej Británie sa musí najneskôr bezprostredne pri vstupe do Slovenskej republiky registrovať na webe: https://korona.gov.sk/ehranica/ a na požiadanie sa preukázať potvrdením o splnení tejto povinnosti príslušníkom Policajného zboru Slovenskej republiky.

Osoba v izolácii bude na COVID-19 testovaná najskôr na piaty deň po zaregistrovaní na webe. Ak bude test negatívny, izolácia sa končí.
Podmienky vstupu z Veľkej Británie na naše územie preventívne sprísňujeme v súvislosti s rozšírením novej mutácie koronavírusu SARS-CoV-2 identifikovaného na juhu Veľkej Británie.

Celé znenie vyhlášky nájdete tu: https://www.minv.sk/…/vestnik_vlady…/ciastka_29_2020.pdf

2 KOMENTÁRE

  1. Tak-tak ovecky, dajte sa vakcinovat, potom to zmutuje a vylsedok mame , je to silnejsie v naklazlivosti o 70%. Vedlajsie ucinky sa dozvieme este, ale kedze Bill Gates stoji za tym a vieme ake ma nazory na svet, ze sme preludneny, ako afrika , kde jeho vakciny sposobuju sterilitu, tak aj tu sa na to mozme tesit, nasledne ku nam pridu migranti a kedze tu sme neplodny , tak europa bude cierna ako rit sveta. Dakujeme zapredanym politikom.

  2. Další papalášizmus od SME-SPODINA..vicepremier Holý sa vrátil z Anglicka,ked platilo pravidlo..negatívny PCR test,maximalne 72 hod. starý,alebo karantena..na otázku ,či má negatívny test neodpovedal,do karanteny nešiel…hlavná vec,že na tlačovke apeloval na ľudí,aby dodržiavali protiepidemické pravidlá..

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu
Captcha verification failed!
Používateľské skóre captcha zlyhalo. prosím kontaktuj nás!

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Prečítajte si aj: