MOSLIMOVIA, HRDINOVIA ÚTOKU VO VIEDNI

MOSLIMOVIA, HRDINOVIA ÚTOKU VO VIEDNI
Farba pleti nerozhoduje…
Mikail Özen (25) a Recep Tayyip Gültekin (21) sú moslimskí hrdinovia včerajška. Rakúski štátni občania tureckého pôvodu. Bez zaváhania, uprostred epicentra prestreliek, zachránili život ženy a policajta. Pozornosť médií využili zmysluplne v boji proti nenávisti a zdôraznili jednoznačné posolstvo:
„My moslimovia odsudzujeme akýkoľvek druh teroru. Milujeme Rakúsko, stojíme za Rakúskom. Rakúsko je naša vlasť. Kedykoľvek by sme opäť pomáhali…“
Özen na margo 2. novembra 2020, označovanej aj ako najtemnejšia noc za uplynulých 35 rokov pre Rakúsko, dodal: „Správny moslim odmieta akýkoľvek druh teroru. Naša kultúra nám hovorí, bez rozdielu na to v ktorej krajine žijeme, keď tam žijeme, tak tam patríme. Preto by sme mali byť pripravení pomáhať štátu a dodržiavať zákony. Takto sme sa to naučili.“
Zdroj ????: kurier.at
© Recep Gültekin/Mikail Özen
Mladý moslim Osama Joda (23), pôvodom z Pásma Gazy, dostal za svoju statočnosť zlaté čestné vyznamenanie od viedenského policajného prezídia potom ako zachránil život policajnému dôstojníkovi počas včerajšieho teroristického útoku vo Viedni. Mladík pracuje v McDonald na námestí Swedenplatz, v bezprostrednej blízkosti, kde sa tragédia odohrala.
Minulý rok chcel so svojou rodinou kúpiť rodinný dom v obci Weikendorf v Dolnom Rakúsku, avšak starosta bol rázne proti s odôvodnením, že moslimské a západné hodnoty sú nezlúčiteľné.
Zdroj ????: Khalid Joda
Zdroje:
https://www.facebook.com/mohamadsafwan.hasna.1
Total
0
Shares
4 komentáro
 1. Tiez nechapem takuto multikulti penetraciu mozgov v sol. Grc. S obdivom a uznanim si pozriem zachranu zivota na sk od zachranarov, hasicov, ci pomoci seniorom ale nad tuto nasilnu propagandu sa uz pozostavuje zdravy rozum. Kazda krajina by mala mat povolene nabozenstva len take ktore sa historicky bezkonfliktne znasali. Taketo chore miesanie nebude prinosom pre ludstvo nikdy. Nechapem preco sa prave pri tomto nepoucime z historie.

 2. Rakúsko je naša vlasť…veď z toho ide hrôza, to nikto nevidí? Naši pradedovia ich od Viedne pohnali.

 3. co dokazu manipulatori. Dokazu cloveku nahovorit bludy, poslu to do prdele a este sa im podakujes.
  Namiesto tohi, aby skutocne mysleli Kto je, Kde je a aby nezabudol na hodnoty svojich predkov, svojej krajiny a myslel na svoju buducnost, ze MY sme tu doma a je to nas domov.
  Skoda to vsak pisat, lebo je tolko ludi uz slepich a naifikovanych tymi drbami, ze uz nevedia Co su, Kam patria,..
  No a uz aj Slovensko ma takych vymyvacov vo vlade…
  Tak vyslite, dokedy budete kyvat hlavou a ci vas nejaky “Ratatouille” potkan bude viest za pacesy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Predch. článok

AKTUÁLNE: Teroristický útok vo Viedni – obeťou má byť policajt aj civilné osoby AKTUALIZOVANÉ

Ďalší článok

Zmeny v hygienických opatreniach pri vstupe na Slovensko účinné od 9. novembra