Nový režim na hraniciach od 9. júla ! Zaočkovaní Slováci budú pri návrate zo zahraničia zásadne zvýhodnení

Podľa nových pravidiel od 9. júla 2021 už nebude podstatné to, z akej krajiny cestujúci prišiel, ale to, či je zaočkovaný alebo nie. REŽIM NA HRANICIACH A NOVÝ ALERT SYSTÉM Alert systém rozlišuje tri stupne, od ktorých sa bude odvíjať intenzita kontrol prichádzajúcich osôb. Aktuálny stupeň varovania bude vždy predkladať na rokovanie vlády minister zdravotníctva. Od pondelka 5. júla bude Slovensko v II. fáze, ktorá zavádza intenzívne kontroly na hraniciach v určených časoch. AKO FUNGUJÚ FÁZY? 1️⃣ V zelenej fáze, bude polícia hranice monitorovať, kontroly majú byť náhodné. Policajti ich budú vykonávať v rámci bežného výkonu služby. 2️⃣ V oranžovej fáze, má prejsť kontrolou väčšina osôb vstupujúcich na územie SR. Čas kontroly bude striktne určený v závislosti od kategórie hraničného priechodu. Niektoré malé, menej dôležité miesta na prekračovanie vnútorných hraníc sa uzavrú. 3️⃣ V čiernej fáze na hraniciach skontrolujeme každú osobu. Kontroly sa budú realizovať 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Menšie, menej dôležité priechody sa uzavrú alebo vláda nariadi dočasné obnovenie kontroly vnútorných hraníc a určí, ktoré priechody možno využiť. V II. a III. fáze bude mať nákladná doprava z kontrol výnimku. NOVÉ PRAVIDLÁ PO PRÍCHODE ZO ZAHRANIČIA: ZAOČKOVANÍ ĽUDIA BUDÚ ZÁSADNE ZVÝHODNENÍ PRI CESTOVANÍ Podľa nových pravidiel od 9.júla 2021 už nebude podstatné to, z akej krajiny cestujúci prišiel, ale to, či je zaočkovaný. ➡NEZAOČKOVANÍ cestujúci sa budú musieť registrovať v eHranici a ísť do povinnej karantény, ktorú si môžu skrátiť negatívnym výsledkom PCR testu najskôr 5. deň od príchodu. ➡ZAOČKOVANÍ cestujúci sa len preukážu potvrdením o očkovaní (Covid pass alebo certifikát o očkovaní s QR kódom). Mení sa aj definícia zaočkovaných osôb: ✅2 týždne po druhej dávke (dvoj-dávková vakcína), ✅2 týždne po podaní jedno-dávkovej vakcíny, ✅2 týždne po podaní akejkoľvek vakcíny do 180 dní po prekonaní ochorenia COVID-19. Zmyslom týchto opatrení je ochrana verejného zdravia a motivácia k očkovaniu. Očkovanie je jedinou cestou návratu do normálu, je to najefektívnejši spôsob ochrany pred vírusom a po novom to bude aj najjednoduchší spôsob, ako v lete cestovať.  ]]>

Total
0
Shares
60 komentáre
 1. “Zmyslom týchto opatrení je ochrana verejného zdravia a motivácia(PRINUTENIE) k očkovaniu. Očkovanie je jedinou cestou návratu do normálu, je to najefektívnejši spôsob ochrany pred vírusom a po novom to bude aj najjednoduchší spôsob, ako v lete cestovať. “tak že keď niekto má po prekonaní covidu protilátky je tie menejcenný?

 2. Bohuš,im to je už jedno,či má človek protilátky,chcú ľudí prinútiť k očkovaniu,nakoľko strácajú záujemcov.O chvíľu sa bez testu nedostaneme ani do reštaurácie a niektorých obchodov.Aj to si schválili a bude to platiť,ak sa situácia zhorší.A nakoľko tejto vláde zhoršená situácia vyhovuje,budú klamať s číslami,ako keď si k jednému pozitívnemu nad 65 rokov,prirátali ďalších štyroch.

 3. Bohuš, ako si si dovolil prekonať covid a následne získať protilátky bez toho, aby farmafirma na tebe zarobila?

 4. Pred pár týždňami bol na ČT rozhovor s odbornikmi na vírusy,moderátor položil otázku..aká najnižšia hranica protilátok je dostačujúca..odpoved..zatiaľ to nikto nevie presne definovať..v New Yorku..testovali 50 000 ľudí pomocou tzv.Elisa testu..títo ľudia boli testovaní,hlavne preto,aby mohli poskytnuť krvnú plazmu obsahujúcu protilátky..z tých 50 000 malo okolo 19 000 protilátky..z nich potom vybrali 121 ľudí s vysokými hodnotami titrov protilátok,kde potom zistili,že aj po 80 dňoch od prvých príznakov je človek chránený…toto bol taký experiment,ktorý slúžil na zbieranie informácii..mne sa potom zdá,že meranie protilátok na Slovensku je,len biznis pre laboratoria

 5. A za to že poniektorí úbožiaci si to dajú pichnúť ponúka táto zapredaná vláda úplatok !
  Toto nemá vo svete obdoby ! Idem sa vyvracať

 6. Celé očkovanie je farma biznis. Ja mám po prekonaní nadštandardne protilátok a musím sa dať očkovať ??? NIKDY

 7. Počuj dedko pán Majko ti to už neraz vysvetloval že očkovanie je v poriadku💉
  Tak sa nerozčuluj a daj sa načipovať

 8. Pre pána čo sa volá “Pre Daniela”.
  Strč si tie vakcíny do zadku a aj do obidvoch očí aby si lepšie videl. A pre tvoju informáciu : Ja sa nikdy nerozčuľujem. Teda jedine vtedy keby ma urazil nejaký inteligent a to ty nie si !

 9. Dano, veď sa nedaj zaočkovať, nikto ti nekáže, ale načo to píšeš pomaly v každej diskusii 100-krát? Načo? Potrebujeme to vedieť?

 10. Keď sa mi podarí aspom jedného jediného človeka odradiť od toho napichania,tak budem šťastný. Stále sa tu vypisuje o očkovaní a aké je to dôležité (pche !) tak ja zas budem písať aké je to nebezpečné ! Každé plus musí mať aj svoje mínus.
  Odchádzam. Idem si kúpiť horčicu,lebo chcem piecť cigánsku,pardon ! Rómsku pečienku

 11. Odmietanie očkovania je úroveň zaostalosti stredoveku.
  Odmietanie očkovania je tá najdrahšia varianta, cena priemernej hospitalizácie 2300 eur, pri plúcnej ventilácii až 11 000 eur, cena a dôsledky lockdownu sa vyčísliť úplne ani nedajú.
  Je priam neuveritelné, že v 21 storočí sa tu vôbec o tom diskutuje. Je neskutočné ako bludy dokáže si jedinec osvojiť a šíriť ich ďalej.

 12. mentalna subnorma 2. júla 2021, 12:33.tvoj príspevok hovorí sám za seba. Veď sa dajte zaočkovať. prečo ked niekto prekonal covid a má imunitu je na úrovni nezaočkovaného? Ale nenúťte k tomu nikoho nasilu akože dobrovoľne. čo príde nabudúce? Zhadzovanie starých a chorých ľudí zo skaly ?

 13. Pre mentalneho abnormala, a kolko stoji rakovinova liecba fajciarov, liecba narkomanov, alkoholikov atd. Preco tam nepozeras cez peniaze?

 14. Ak ste prekonali COVID s najvačšou pravdepodobnosťou nemáte protilátky. Ak máte tak málo a veľmi skoro o ne prídete. Je z praxe veľmi veľa prípadov druhého Covidu s ťažším priebehom. Neviem odkiaľ si osvojujete rozprávky o protilátkach po Covide. Máte ich iba veľmi krátku dobu a je individuálne kto koľko, veľmi často aboslútne nič.
  Píšem to cez peniaze pretože dezolát tu píše, že nechce podporiť pharma firmy. Lenže tie prenajímaju nemocnici aj ten plúcny ventilátor, občas aj posteľ a na JIS skoro všetko.
  To, že ludia nechcú sa dať očkovať je error. Je to defekt, ktorý dosiahli hoaxy sludujúc niečo úplne iné. Očkuje sa tetan, zaškrt, čierny kašel, detská obrna, hepatitída, pneumokoky, ospýky, mumps, ružienka, tuberkulóza, s tým čo necháme aj to tak? Budeme o tom diskutovať, či to treba? Viete čítať, máte internet, načítajte si matriky na čo sa tu umieralo pred 100-150 rokmi a v akom veku a ako často bol pohreb tam kde teraz žijete a prečo to tak už nie je.

 15. Čínske biologické laboratórium vo Wu-chane, z ktorého unikol vírus covidu, financuje dr. Fauci, propagátor proticovidovej vakcíny. Laboratórium je súčasťou spoločnosti GlaxoSmithKline, patriacej spoločnosti Pfizer, ktorá vyrába a predáva vakcínu proti covidu. GlaxoSmithKline je riadené finančným oddelením Black Rock, a to spravuje aj financie Open Foundation (Sorošova nadácia). Black Rock je tiež hlavným akcionárom spoločnosti Microsoft, ktorú vlastní Bill Gates. Ten je sponzorom WHO a zároveň akcionárom spoločnosti Pfizer. Toto – toľko nenáhodných prepojení boháčov – je pre mňa dostačujúci dôvod, že v celom pandémiovo-covidovom ošiali ide najmä o obrovské sumy ziskov

 16. Komentár od Anonym 2. júla 2021, 17:10 je hoax, aboslútny blud, proste niečo čítal čo sa volne šíri socialnymi sieťami, totálka.
  Black Rock Inc je inštitucionálnym vlastníkom akcií Microsoft. Akcie vlastní prostredníctvom vlastných ETF fondov, do ktorých investujú napr. penzijné fondy, alebo hocikto. Black Rock spravuje 6,8% Vanguard 8,4% State Street 4,2%…
  Sa čudujem, jak v dnešnej dobe dokáže niekto uveriť a šíriť totálne kraviny na úrovni zaostalosti z doby pravekej.

 17. 17:10 si obyčajný debilný kopírovací dement, ktorý šíri bludy a hoaxy. A každý, kto tomu čo šíriš uverí, je ešte väčší dement ako ty. Skap na covid, ty smrad!

 18. Ludom a politikom jebe. Bohu zial je to tak. Momentalne je chory a zvrateny system. Tak zodpovedny ludia ktorí necestuju do zahranicia a nemaju doveru k experimentalnej vakcine su diskriminovaní a nútení roznou natlakovou formou si dat pichnúť tieto sračky do svojho tela. Tak kurva vsetci dobre viete ze sa to sem dostava prave zo zahranicia a to prave cez zaockovanych ktori to tu zacnu vzdy šíriť a prave zaockovani donasači a širitelia covidu maju mat zelenu vsade. Ludia uz prisli o zdravý rozum

 19. V čom je system zvráteny? Aká experimentálna vakcína? mRNA vakcína sa začala testovať na zvieratách v roku 1990 to si ešte tlieskal Husákovi. Od roku 2010 ju vyrába Moderna a je to dlhé roky vyvíjaná technologia. V roku 2020 sa vyvíjalo iba liečivo. Na to, aby si dostal COVID(delta variant) nemusíš ísť do zahraničia, stačí ti postaviť sa na hodinu do rady na poštu pri platení v našej krajine tak milovaných šekov, alebo sa tlačiť pri pokladni v megamarkete. Stačí si pocestovať v autobuse alebo posedieť v kostole. Ty ako zodpovedny nič také nerobíš?
  Zaočkovaný môže šíriť covid, šanca je však iba 10%. O zdravý rozum prichádzaš debatami v karčme a čítaním bludov, konšpiračných webov. Rozmýšlať sa ti nechce, pohodlné je žrať negatívne informáčné hoaxy, si natrucmajster, urazený na všetko.

 20. Variant epsilon koronavírusu SARS-CoV-2, prvýkrát objavený v americkom štáte Kalifornia, obsahuje tri mutácie tzv. hrotovej bielkoviny (spike proteín), ktoré sú odolné voči protilátkam vytvoreným vakcínami založenými na technológii mRNA, ako aj voči protilátkam, ktoré sa v organizme generujú po prekonaní covidu. Vyplýva to zo štúdie medzinárodného tímu vedcov zverejnenej vo štvrtok v časopise Science. (tasr)
  https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/online-nova-studia-sokovala-tento-variant-koronavirusu-obsahuje-tri-mutacie?itm_modul=plus1_koronavirus&itm_brand=plus1&itm_template=hp&itm_position=3

 21. Aby nevznikala panika. Epsilon variant je síce trošku odpolnejší voči protilátkam po očkovaní ale očkovanie proti nemu funguje. Bol ppzorovaný 2 az 3.5 nasobný poklesneutralizačnej aktivity protilátok ľudí po očkovaní v porovnaní s pôvodným Wuhanským variantom. Ale to je ozaj slabota. Na to aby vakcíny nefungovali by ten pokles musel byť tak 20x a viac. Napríklad pri Juhoafrickom variante je pokles neutralizačnej aktivity viac ako 8x a aj tak mRNA vakcíny proti nemu fungujú. A okrem toho…ešte máme aj bunkovú imunitu ktorá si to ani nevšimne. Takže žiaden strach.

 22. Ups.
  Aby nevznikala panika. Epsilon variant je síce trošku odpolnejší voči protilátkam po očkovaní ale očkovanie proti nemu funguje. Bol ppzorovaný 2 az 3.5 nasobný poklesneutralizačnej aktivity protilátok ľudí po očkovaní v porovnaní s pôvodným Wuhanským variantom. Ale to je ozaj slabota. Na to aby vakcíny nefungovali by ten pokles musel byť tak 20x a viac. Napríklad pri Juhoafrickom variante je pokles neutralizačnej aktivity viac ako 8x a aj tak mRNA vakcíny proti nemu fungujú. A okrem toho…ešte máme aj bunkovú imunitu ktorá si to ani nevšimne. Takže žiaden strach.

 23. mentalna subnorma neviem ci si idiot, alebo ho zo seba len robis. Pises “Očkuje sa tetan, zaškrt, čierny kašel, detská obrna, hepatitída, pneumokoky, ospýky, mumps, ružienka, tuberkulóza, s tým čo necháme aj to tak?” No povedz mi ktore toto ockovanie co si vymenoval sa robi EXPERIMENTALNOU VAKCINOU? Hras sa tu na mudrlanta pritom si len obycajny hlupak. Pri tych ockovaniach ktore su povinne cloveku hrozi akurat tak pokuta ked sa nezaockuje a tym to konci. Tuna nas chcu obmedzovat, nas pohyb, nase rozhodnutia, nase cestovanie, zakazovat nam ist na obed do restauracie, kupalisko…… Im vyhovuju taky ludia ako si ty, jednoduchy co nevedia pouzit rozum. A poprosim ta ked si taky farmalobista moze zaockovany clovek byt prenasacom, moze byt infekcny a tym padom nebezpecny pre okolie a aj nas neockovanych? Moze nas tento trtko nakazit? Odpovedz na tuto otazku. Mozno nenajdes odvahu na odpoved, tak poviem tu odpoved za teba, ANO mozete nas nakazit aj ked ste ockovany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 24. dezolat attack ty si riadne mimo clovece. Ty si posledny na koho reagujem, nakolko nemienim s hlupimy ludmi stracat cas. Vsetky vakcini na COVID su EXPERIMENTALNE. Je to uvedene vsade. Uvadza to kazdy vyrobca. Ak si dost inteligentny najdes si to v oficialnych materialoch. Tak tu netrep ze nejde o experimentalne vakciny. Nerob zo seba hlupaka.

 25. Staci takto?
  Podle předběžných výsledků velké studie v Izraeli brání vakcína Pfizer/BioNtech nejen propuknutí choroby, ale velmi efektivně i jejímu šíření (snižuje infektivitu až na desetinu).
  Doufali jsme, že ke snížení infektivity po očkování dojde, ale takhle výrazný pokles je skvělá zpráva. Dosažení kolektivní imunity je zřejmě možné

 26. Jozinko tieto skopirovane tvoje mudrosti s uz niekde cital. A teraz nazorma ukazka ako sa milionar menom Igor Matovič boji o svoj zivot. Treba povedat nahlas ze sa nedal doteraz zaockovat len preto lebo sa boji ockovania. Podla veku a dostupnosti a aj z titulu funkcie ktoru zastava mal a mohol byt uz davno zaockovany. A nieje a je otazne ci vobec bude. Ten hlupak tu robi najvecsie tlaky na ockovanie a on sam nieje zaockovany. Tomu sa hovori vychcany zmrd

 27. A co to ma spolocne so znizenim infektivity zaockovanych?
  Jaaj, nepisu to na tvojich oblbenych veboch?

 28. To znamena ze sam diktator vodu kaze ale on od strachu a z vychcanosti vino pije. Matovic predvadza a ukazuje celemu narodu jeho dôveru k ockovaniu. 😂😂😂 Chlapec si to pomylil s kandidatkou, on az na poslednom mieste😂😂 a ovce mu na to skocili. A pocitam ze si este tak isto nedal zaockovat ani svoju Pavlinku a svoje deti. Smrad vypocitavy je to. Cely narod tu bude terorizovat a nutit si pichať do seba experimentalne sračky a on to ma od strachu v pici.

 29. Ale kedze ty niesiouca, neskocil si.
  PS. Skus mi vysvetlit, co to znamena – experimentalna sracka.
  Dakujem

 30. Tretia svetová ani nemusí byť, corona to zvládne aj sama 💉💉💉☠️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️

 31. Každý nový liek schválený liekovou agentúrou podlieha monitoringu a v tomto režime niekoľko rokov nesie označenie “experimentálna liečba”. Pri tvorbe vakcín proti covid nebol žiadny postup opomenuty, všetky fázy má za sebou.
  Vysvetliť si preložený pojem z cudzieho kontextu “Experimentálna liečba” po ceste z karčmy sa dá určite rôzne. A to je to pravé naše, zaostalosť. Preto táto krajina tak aj vyzerá.
  Ochotu a povinnosť očkovať sa spájať s politikmi je defekt. Čo kedy Matovič povedal a urobil je jedno, nikoho to nezaujíma. Faktom je jesenný lockdown a plné nemocnice, druhy a tretí covid za rok u jedného pacianta. Vyblokované nemocnice.

 32. pre dezolat attack: nevymyslaj si! Vakcina nema vsetky fazy testovania za sebou. Jedine, ze by bola testovana v inom casopriestore. Fakty su nasledovne: kratkodobe neziaduce ucinky: nedostatocne preskumane, lebo neubehlo dost casu, dlhodobe neziaduce ucinky: uplne nezname, lebo vakcina nie je pouzivana ani rok. Fyziku neoklames a mozes si vypravat co len chces…

 33. Ale na to aby to nebol ten scenar taky ako pises je jednoduche riesenie. To co je momentalne na SK je relativne zdrave a dohladatelne a to co prejde od zajtra cez hranice musi prejst povinnou statnou kontrolovanou karantenou v statnych pripadne statom urcenych a prísne kontrolovanych zariadeniach, nie domacich. Ked chces ist na zahranicnu dovolenku tak chod hoc aj dp pice ale naspet bez karanteny a viacnasobneho pretestovania ani na krok. A nie tu terorizovat zodpovedne obyvatelstvo a nutit ich si dat do seba napichat neoverene a skodlive sračky.

 34. Mnoho ľudí sa obáva, že táto vakcína nie je dostatočne bezpečná a skontrolovaná, keďže bola tak rýchlo schválená. Jednalo sa však o súbeh fáz klinického testovania, spolu s priebežným posudzovaním dát, tak ako boli dostupné (tzv. rolling review). To znamená, že sa nemuselo čakať na ukončenie prvej fázy pred začatím druhej, mohli bežať priebežne. Urýchlenie procesu nijakým spôsobom nevplýva na prísnosť hodnotenia údajov. Počas posudzovania nových liekov a vakcín je prítomná veľká miera byrokracie, na ktorú majú schvaľovacie agentúry nadpriemerne dlhý čas. Avšak, keď sa jedná o prioritné schválenie z dôvodu ohrozenia globálneho zdravia ľudí, je možné tieto lehoty optimalizovať a tak mať vysoko-kvalitnú vakcínu dostupnú a schválenú skôr.

 35. Jozinko taketo skopirovane sracky si vysvetluj svojim partajom ale mne nie. Par ludi poznam co sa dali ockovat a uz kurevsky banuju. Odvtedy slabost, potenie, pichanie pri srdci, bolest klbov a svalov. Netvdim ze vsetci ale niektori maju problémy

 36. Jozinko tak tu mas nieco skopirovane odo mna🙂 a ked budes chciet su k tomu videa😋
  Již v dubnu loňského roku, profesor Montagnier v rozhovoru s C News prohlásil, že virus SARS Cov2 je produkt vyrobený v laboratoři. Viz kratičký klip kde o tom mluví a v kterém se Dr. Meryll Nassová, MD podivuje tomu, že pět renomovaných vědců potvrdilo odborný článek publikovaný v Nature Medicine, že nový SARS CoV 2, je zaručeně přírodního původu.
  No dnes, po publikování tisíců emailů, které unikly ze schránek šéfa NIHI Antonyho Fauciho, víme přesně jak ktomu došlo. Podívejte se na jeden z těch emailů, kliknutím větší obrázek:
  andersen-to-fauciVolný překlad: Předmět: Re: Článek SARS Cov 2, který bude publikován v Nature Medicine
  Kristian: Děkuji za pozornost. Dobrá práce na článku Tony.
  06.března 2020 04:23 PM, Kristian Andersen wrote:
  Ještě jednou vám děkujeme za radu a vedení, protože jsme pracovali na článku o původu „SARS CoV-2“. S potěšením můžeme říci, že tento dokument byl právě přijat Nature Medicine a měl by být brzy publikován (nejem si zcela jistý, kdy). Abych vás udržel v obraze, chtěl jsem s vámi sdílet přijatelnou verzi a návrh tiskové zprávy. Stále čekáme na důkazy, takže prosím, dejte mi vědět, pokud máte nějaké připomínky, návrhy nebo dotazy týkající se článku nebo tiskové relace. Tony, děkuji za tvůj přímý rozhovor včera v noci na CNN
  Prostě a jednoduše, mezi pěti autory článku Nature Medicine a vedoucími NIH, NIAID a Wellcome Trust došlo ke spiknutí s cílem zakrýt laboratorní původ Covid.
  Ve videu níže můžete sledovat část rozhovoru moderátora Pierra Barnériase s francouzským virologem a držitelem Nobelovy ceny Luc Montagnierem, který tvrdí, že očkování vytváří nové varianty viru. Profesor Montagnier označil vakcinační program pro koronavirus jako „nepřijatelnou chybu„. Jednoznačně uvedl, že hromadné očkování je „vědeckou i lékařskou chybou.“ „Je to nepřijatelná chyba,“
  Prominentní virolog vysvětlil, že „existují protilátky vytvořené vakcínou“, což virus nutí „najít jiné řešení“, nebo zemřít. Zde se vytvářejí varianty. Jedná se o varianty, které „jsou produkcí a výsledkem očkování“.
  Prof. Montagnier uvedl, že epidemiologové o fenoménu známém jako „Antibody-Dependent Enhancement“ (ADE) (Vylepšení závislé na protilátkách) vědí, ale mlčí. V článcích, které zmiňují problémy s ADE, jsou obavy vyjádřené profesorem Montagnierem zamítnuty.

 37. Jozinko je to odbornik virolog a drzitel nobelovej ceny. Co viac este chces aby osvietilo tvoj mozog? To je jedna vec a druha podstatna je tiez informacia ako sa Fauci kreuje svoju potrebnu sialenost pre cele ludstvo. Jozinko tak uz sa preber a spametaj konecne a aj s Milosom 😋

 38. Ja by som iba poznamenal že opichaní by si mali dať urobiť preventívne aj chemoterapiu aby ich ochránila pred možnou budúcou rakovinou.

 39. Danielko daj si tabletečku, vyspinkaj sa a bude ti lepšie, neboj. Mne sa celkom táto krčmová debata páči, nikto sa tu nikomu nevyhráža a nie je vulgárny. A potom príde Daniel, ktorý si zabudol dať lieky, a je to v…

 40. Ja mám suseda,ktorý je zaočkovaný a neustale nosí respirátor prekrytý rúškom,nielen v interieri,ale aj exterieri,dokonca aj ked je v aute sám..

 41. a čo ak neočkovaní sa vykašlú na zahraničné dovolenky, som zvedavá, ako vysvetlíte zahraničným rekreačným destináciám, že k vôli našej akože vláde majú stratené zisky, pretože tých neočkovaných je tu viac, ako tých čo sa dali zaočkovať a pritom ešte nevedia aké následky z tejto neoverenej vakcíne budú mať a či budú si môcť dovoliť ešte nejakú dovolenku pretože sa budú musieť stále očkovať a pochybujem, že im to bude štát stále hradiť, už teraz chcú predávať PCR testy za nehorázne sumy a čo bude s vakcínami na ktorých budú závislí?

 42. 14:20 a čo máme my vysvetľovať zahraničným dovolenkovým destináciám? Si normálny? Choď na dovolenku na Slovensku a pomôž našim, ty chmuľo a nie zahraničným. Ešte sa im choď ospravedlniť chudáčiskom turkom, chorvátom a podobným, och môj bože!

 43. Pane Bože, tak my ešte aj dlžíme zahraničným destináciám vysvetlenie. Na dnes mi stačilo. 🤦

 44. Jozinko dufam ze uz si si to upratal v hlavicke. A aku vakcinacnu sracku si si dal streknut do seba? Tu mas nieco na citanie aby si lepsie spinkal alebo resp. nespinkal ak si to precitas a si zaockovany
  Zabiják v krvi „Spike Protein“ – článek plus video – Aktualizace 20.06.21 o další video s projevem Dr. Byram Bridle
  19.6.2021
  Autor: Mike Whitney, 17. června 2021
  „Covid je od začátku spiknutí proti zdraví a životu. „Covid je zisková agenda a agenda pro zvýšení svévolné vládní moci nad lidmi. Mělo by dojít k masivním soudním sporům a masivnímu zatýkání těch, kdo blokují účinnou léčbu Covidu a zavádějí smrtící vakcínu.“ – Paul Craig Roberts, bývalý náměstek ministra financí za prezidenta Ronalda Reagana.
  Spike Protein je „vysoce nebezpečný“ transmembránový fúzní protein, který je nedílnou součástí viru SARS-CoV-2. Protein hraje klíčovou roli při pronikání do hostitelských buněk a zahájení infekce. Rovněž poškozuje buňky ve výstelce stěn cév, což vede ke tvorbě krevních sraženin, krvácení, masivnímu zánětu a smrti.
  Říci, že protein s hroty je pouze „nebezpečný„, je obrovské podhodnocení. Jedná se o potenciálně smrtelný patogen, který již zabil desítky tisíc lidí.
  Proč tedy výrobci vakcín vybrali tento spike proteinu jako antigen, který má vyvolal imunitní odpověď v těle?
  To je otázka za milion dolarů, koneckonců, z praktických důvodů je spike protein jed. Víme to nyní díky výzkumu, který byl proveden v Salkově institutu. Zde je souhrn toho, co našli:
  VĚDCI A SPOLUPRACOVNÍCI SALK INSTITUTE UKAZUJÍ, JAK PROTEIN POŠKOZUJE BUŇKY, COŽ POTVRZUJE, ŽE COVID-19 JE PRIMÁRNĚ VASKULÁRNÍ ONEMOCNĚNÍ. VIRUS SARS-COV-2 POŠKOZUJE A NAPADÁ CÉVNÍ SYSTÉM (OBĚHOVÝ SYSTÉM) NA BUNĚČNÉ ÚROVNI. VĚDCI STUDUJÍCÍ JINÉ KORONAVIRY JIŽ DLOUHO TUŠILI, ŽE SPIKE PROTEIN PŘISPÍVÁ K POŠKOZENÍ VASKULÁRNÍCH ENDOTELOVÝCH BUNĚK, ALE NYNÍ JE TO POPRVÉ, CO CELÝ PROCES BYL ZDOKUMENTOVÁN.
  V NOVÉ STUDII VĚDCI VYTVOŘILI „PSEUDOVIRUS“, KTERÝ BYL OBKLOPEN KLASICKOU KORUNOU SPIKE PROTEINŮ SARS-COV-2, ALE NEOBSAHOVAL ŽÁDNÝ SKUTEČNÝ VIRUS. EXPOZICE TOHOTO PSEUDOVIRU DO POKUSNÝCH ZVÍŘAT, VEDLA K POŠKOZENÍ PLIC A TEPEN, COŽ DOKAZUJE, ŽE SAMOTNÝ SPIKE PROTEIN STAČIL K VYVOLÁNÍ NEMOCI. VZORKY TKÁNĚ VYKAZOVALY ZÁNĚT V ENDOTELOVÝCH BUŇKÁCH LEMUJÍCÍCH STĚNY PLICNÍ TEPNY. (POZNÁMKA: VASKULÁRNÍ ENDOTELIÁLNÍ BUŇKY LEMUJÍ CELÝ OBĚHOVÝ SYSTÉM, OD SRDCE AŽ PO NEJMENŠÍ KAPILÁRY.)
  To nevyhnutelně vyvolává otázky ohledně nových vakcín, které obsahují miliardy spike proteinů, jenž mohou výrazně zvýšit šance na těžké onemocnění nebo smrt.
  Dr. Byram Bridle, virální imunolog a docent na University of Guelph v Ontariu k tomu sdělil:
  UDĚLALI JSME VELKOU CHYBU. NEUVĚDOMILI JSME SI TO AŽ DOSUD. MYSLELI JSME SI, ŽE SPIKE PROTEIN JE SKVĚLÝ CÍLOVÝ ANTIGEN, NIKDY JSME NEVĚDĚLI, ŽE SAMOTNÝ SPIKE PROTEIN JE TOXIN A JE TO PATOGENNÍ PROTEIN. OČKOVÁNÍM LIDÍ TEDY NEÚMYSLNĚ NAOČKUJEME TOXINY. THE CONSERVATIVE WOMAN.
  Poslechněte si Dr. Bridleho v kratičkém rozhlasovém rozhovoru:
  Přemýšlejte o tom minutu. To je velmi velký problém. Ve skutečnosti jde o kritický kousek skládačky, který posledních 15 měsíců chyběl. Stejně jako respirační virus skrýval skutečné zabíjení v Covidu (spike protein), tak neutuchající humbuk kolem masového očkování zakryl do očí bijící problém se samotnými vakcínami, jež generují látku, která je schopná způsobit onemocnění.
  To je doslovná patogenní definice. Spike protein je toxin produkující onemocnění, který představuje vážnou a identifikovatelnou hrozbu pro zdraví každého, kdo se rozhodne očkovat. Může to být jasnější? Stojí za zmínku, že Bridle je výzkumník vakcín, který v loňském roce získal vládní grant ve výši 230 000 dolarů na výzkum vývoje vakcín COVID. Rozumí vědě a pečlivě volí svá slova. Termín „patogenní“ není míněn aby u lidi vyvolal šílenství, ale k přesnému popisu interakce proteinů generovaných vakcínami v krevním řečišti. A způsob, jakým interagují, je způsobení vážného poškození buněk ve výstelce cév, které může vést k nemoci nebo smrti. Tady je více ze stejného článku:
  JAK UŽ MNOZÍ VĚDÍ, PROBLÉM SPOČÍVÁ VE STRUKTUŘE, KTERÁ UMOŽŇUJE VIRU, PŮVODNĚ Z NETOPÝRŮ, NEJEN VSTOUPIT DO LIDSKÝCH BUNĚK, ALE DODAT TOXIN ZVANÝ SPIKE PROTEIN. VĚTŠINA VAKCÍN COVID DÁVÁ POKYN NAŠIM BUŇKÁM TĚLA PRODUKOVAT STEJNÝ PROTEIN. TO JE V NADĚJI, ŽE PROTILÁTKY VYTVOŘENÉ PROTI NĚMU ZABRÁNÍ NEJŠKODLIVĚJŠÍM ÚČINKŮM SKUTEČNÉHO VIRU. EXISTUJÍ DŮKAZY, ŽE TOMU TAK U NĚKTERÝCH JE.
  ALE JE TU TAKÉ PROBLÉM, KTERÝ NEDÁVNO VYSVĚTLIL KANADSKÝ VÝZKUMNÍK DR. BYRAM BRIDLE, KTERÝ PROKÁZAL, ŽE SPIKE PROTEIN PRODUKOVANÝ VAKCÍNOU NEPŮSOBÍ JEN LOKÁLNĚ, V MÍSTĚ VPICHU (RAMENNÍHO SVALU), ALE DOSTANE SE DO KRVE A JE PŘENÁŠEN CIRKULACÍ DO MNOHA DALŠÍCH MÍST V TĚLE.
  DŘÍVE DŮVĚRNÉ STUDIE NA ZVÍŘATECH S VYUŽITÍM RADIOAKTIVNÍHO SLEDOVÁNÍ UKAZUJÍ, ŽE JDE TÉMĚŘ VŠUDE, VČETNĚ NADLEDVIN, SRDCE, JATER, LEDVIN, PLIC, VAJEČNÍKŮ, SLINIVKY BŘIŠNÍ, HYPOFÝZY, PROSTATY, SLINNÝCH ŽLÁZ, STŘEV, MÍCHY, SLEZINY, ŽALUDKU, VARLAT BRZLÍKU A DĚLOHY.
  MNOŽSTVÍ JE MALÉ A OBVYKLE ZMIZÍ BĚHEM NĚKOLIKA DNÍ. ALE VYVSTÁVAJÍ OTÁZKY, ZDA JE TENTO MECHANISMUS ZAPOJEN DO TISÍCŮ ÚMRTÍ A ZRANĚNÍ HLÁŠENÝCH KRÁTCE PO OČKOVÁNÍ PROTI COVIDU A MOHL BY U NĚKTERÝCH LIDÍ VYVOLAT STEJNÉ DLOUHODOBÉ DŮSLEDKY JAKO V ZÁVAŽNÝCH PŘÍPADECH SAMOTNÉ NEMOCI?
  Nejdůležitější otázkou je, jaký bude dlouhodobý dopad těchto vakcín na širokou populaci? Tady je více ze stejného článku:
  NĚKTEŘÍ VĚDCI TVRDÍ, ŽE RIZIKO VAKCÍNY MŮŽE BÝT VĚTŠÍ NEŽ RIZIKO SKUTEČNÉHO VIRU U ZDRAVÝCH LIDÍ. TO BY PLATILO ZEJMÉNA PRO MLADÉ LIDI, JEJICHŽ IMUNITNÍ SYSTÉM SE S VIREM ÚSPĚŠNĚ VYPOŘÁDAL. NAPROTI TOMU VAKCÍNA OBSAHUJE ZAŘÍZENÍ, KTERÉ CHRÁNÍ MECHANISMUS SPIKE PROTEINU PŘED OKAMŽITÝM ZNIČENÍM TĚLEM, ABY SE PODPOŘILA IMUNITNÍ ODPOVĚĎ.
  Opakuji: „Vakcína má zařízení, které chrání mechanismus spike proteinu před okamžitým zničením tělem, aby se podpořila imunitní odpověď.“
  Co to znamená? Znamená to, že očkovací protein vytvořený vakcínou setrvává na neurčito a riskuje potenciální vzplanutí někdy v budoucnu, pokud se objeví další virus nebo pokud je narušen imunitní systém? Bude lidem, kteří se nechali naočkovat, viset Damoklův meč nad jejich hlavami až do konce jejich života?
  DR. JUDY MIKOVITSOVÁ SI MYSLÍ, ŽE VAKCÍNA COVID-19 JE BIOLOGICKÁ ZBRAŇ, KTERÁ MÁ ZNIČIT VAŠI VROZENOU IMUNITU A PŘIPRAVIT VÁS NA RYCHLÝ NÁSTUP VYSILUJÍCÍ NEMOCI A PŘEDČASNÉ SMRTI. TAKÉ ONA MÁ PODEZŘENÍ, ŽE MNOZÍ ZEMŘOU POMĚRNĚ RYCHLE. TITO LIDÉ NEBUDOU ŽÍT A TRPĚT DLOUHÁ LÉTA. JE TO OTÁZKA PĚTI LET KDY ZEMŘOU. ( MERCOLA.COM )
  Dá se tomu věřit? Budeme snad vidět bezprecedentní nárůst úmrtí v příštích několika letech přímo spojený s těmito experimentálními vakcínami?
  Doufejme, že ne, ale bez dlouhodobých údajů o bezpečnosti neexistuje žádný způsob, jak to s jistotou vědět. Je to velká neznámá, což je jeden z důvodů, proč tolik lidí odmítá očkování. Poslechněte si více co říká Dr. Bridle:
  Získali biodistribuční studii od Japonců? Dělají si ze nás srandu? Myslíte tím, že FDA uvedla tyto experimentální vakcíny nové technologie do provozu, aniž by sebemenší tušili, kde látka ve vakcíně skončí v těle? Pokud toto není trestná nedbalost, co je to? Chcete snad další důkaz, že naše regulační orgány jsou kontrolovány průmyslovými odvětvími, která mají sledovat? Tady to je černé na bílém!
  Zde je více z článku v Health Defense na stejné téma:
  V KLÍČOVÝCH STUDIÍCH, ZVANÝCH BIODISTRIBUČNÍ STUDIE, KTERÉ JSOU URČENY K TESTOVÁNÍ TOHO, KDE VŠUDE SE INJIKOVANÁ SLOUČENINA POHYBUJE V TĚLE A VE KTERÝCH TKÁNÍCH NEBO ORGÁNECH SE HROMADÍ, SPOLEČNOST PFIZER NEPOUŽILA KOMERČNÍ VAKCÍNU (BNT162B2), ALE MÍSTO TOHO SE SPOLÉHALA NA NÁHRADNÍ MRNA, KTERÁ PRODUKOVALA PROTEIN LUCIFERÁZY.
  REGULAČNÍ DOKUMENTY TAKÉ UKAZUJÍ, ŽE VAKCINAČNÍ SPOLEČNOST PFIZER BĚHEM PŘEDKLINICKÝCH TOXIKOLOGICKÝCH STUDIÍ SVÉ VAKCÍNY NEDODRŽOVALA STANDARDNÍ POSTUPY ŘÍZENÍ KVALITY, PROTOŽE KLÍČOVÉ STUDIE NESPLŇOVALY SPRÁVNOU LABORATORNÍ PRAXI (GLP)
  DŮSLEDKY TĚCHTO ZJIŠTĚNÍ JSOU, ŽE SE SPOLEČNOST PFIZER POKOUŠELA URYCHLIT ČASOVOU OSU VÝVOJE VAKCÍN NA ZÁKLADĚ TLAKŮ PANDEMIE, UVEDL ZAKLADATEL A GENERÁLNÍ ŘEDITEL SPOLEČNOSTI TRIALSITE DANIEL O’CONNOR. VÝZVOU JE, ŽE PROCESY, JAKO JSOU SPRÁVNÉ LABORATORNÍ POSTUPY, MAJÍ ZÁSADNÍ VÝZNAM PRO KVALITU A NAKONEC PRO BEZPEČNOST PACIENTŮ. POKUD BUDOU TAKOVÉ DŮLEŽITÉ KROKY PŘESKOČENY, ANALÝZA RIZIK A PŘÍNOSŮ BUDE MUSET BÝT PŘESVĚDČIVÁ. (PFIZER VYNECHAL KRITICKÉ TESTOVÁNÍ PODLE STANDARDŮ KVALITY, CHILDREN’S HEALTH DEFENSE)
  Jak to tak vypadá, vakcína Covid byla schválena, přestože společnost Pfizer nedodržovala standardní postupy řízení kvality v oboru a přestože klíčové studie neodpovídaly správné laboratorní praxi?
  Stále si myslíte, že tyto vakcíny jsou bezpečné? A bohužel neustále se to zhoršuje.
  DOKUMENTY ZÍSKANÉ VĚDCI PROSTŘEDNICTVÍM ZÁKONA O SVOBODĚ INFORMACÍ (FOIA) ODHALILY PŘEDKLINICKÉ STUDIE UKAZUJÍCÍ, ŽE AKTIVNÍ ČÁST VAKCÍNY (MRNA-LIPIDOVÉ NANOČÁSTICE), KTERÉ PRODUKUJÍ SPIKE PROTEIN, NEZŮSTALA V MÍSTĚ VPICHU, ALE OBKLOPILA LYMFOIDNÍ TKÁŇ, ROZŠÍŘILA SE PO CELÉM TĚLE A HROMADILA SE V RŮZNÝCH ORGÁNECH, VČETNĚ VAJEČNÍKŮ A SLEZINY.(PFIZER VYNECHAL KRITICKÉ TESTOVÁNÍ PODLE STANDARDŮ KVALITY, ODHALENÍ DOKUMENTŮ.)
  Jak jsme již dříve ukázali, vakcína měla být lokalizována, to znamená zůstat v oblasti, kde byla injekčně podána. Ale tato teorie se ukázala být chybná, stejně jako teorie, že spike protein bude dobrým antigenem. Existují doslova tisíce úmrtí a dalších zranění, která svědčí o nesprávnosti této teorie, a bude jich mnohem více, než bude tato kampaň ukončena. Zde je více:
  VÝZKUM NAZNAČUJE, ŽE BY TO MOHLO VÉST K PRODUKCI BÍLKOVINY S HROTY NA NEÚMYSLNÝCH MÍSTECH, VČETNĚ MOZKU, VAJEČNÍKŮ A SLEZINY, COŽ MŮŽE ZPŮSOBIT, ŽE IMUNITNÍ SYSTÉM ZAÚTOČÍ NA ORGÁNY A TKÁNĚ A ZPŮSOBÍ POŠKOZENÍ. TO VŠAK VYVOLÁVÁ VÁŽNÉ OTÁZKY TÝKAJÍCÍ SE RIZIK GENOTOXICITY A REPRODUKČNÍ TOXICITY S VAKCÍNOU. (CHILDREN’S HEALTH DEFENSE)
  Takže to jde všude. Kamkoli teče krev, tam také jde spike bílkovina. Opravdu chtějí mít mladé ženy tyto smrtící bílkoviny ve svých vaječnících? Myslíte si, že to zlepší jejich vyhlídky na otěhotnění nebo bezpečný porod? To je šílenství v měřítku, které je nepředstavitelné. Zde je více:
  Studie naznačují, že spike protein je schopen získat přístup k buňkám ve varlatech a může narušit mužskou reprodukci.
  GENETICKÝ KÓD, KTERÝ VIRUS NESE, NAVÍC OBSAHUJE INZERTY, DÍKY NIMŽ JE EXTRÉMNĚ PRAVDĚPODOBNÉ, ŽE BY SE PROTEIN MOHL ŠPATNĚ POSKLÁDAT DO PRIONU (NAPŘÍKLAD V 80. LETECH BYL ZODPOVĚDNÝ ZA NEMOC ŠÍLENÝCH KRAV), COŽ BY ZPŮSOBILO ROZSÁHLÉ POŠKOZENÍ MOZKOVÝCH BUNĚK A ZVÝŠILO RIZIKO ONEMOCNĚNÍ ALZHEIMEROVOU A PARKINSONOVOU CHOROBOU. (CONSERVATIVE WOMAN).
  Doufáme, že čtenáři začínají chápat, jak jsou tyto vakcíny ve skutečnosti riskantní. Je to doslova otázka života a smrti. Jak říká Dr. Byram Bridle:
  UŽ DLOUHO VÍME, ŽE SPIKE PROTEIN JE PATOGENNÍ. JE TO TOXIN. MŮŽE ZPŮSOBIT POŠKOZENÍ V NAŠEM TĚLE, POKUD JE V OBĚHU. NYNÍ O TOM MÁME JASNÝ DŮKAZ. SAMOTNÁ VAKCÍNA PLUS PROTEIN SE DOSTANOU DO KREVNÍHO OBĚHU.
  JAKMILE K TOMU DOJDE, MŮŽE SE SPIKE PROTEIN KOMBINOVAT S RECEPTORY NA KREVNÍCH DESTIČKÁCH A S BUŇKAMI, KTERÉ LEMUJÍ NAŠE KREVNÍ CÉVY. PROTO PARADOXNĚ MŮŽE ZPŮSOBIT SRÁŽENÍ KRVE I KRVÁCENÍ. A SAMOZŘEJMĚ JE TO SRDCE JAKO SOUČÁST KARDIOVASKULÁRNÍHO SYSTÉMU. PROTO VIDÍME PROBLÉMY SE SRDCEM. PROTEIN MŮŽE TAKÉ PROCHÁZET HEMATOENCEFALICKOU BARIÉROU A ZPŮSOBIT NEUROLOGICKÉ POŠKOZENÍ.
  STRUČNĚ ŘEČENO, UDĚLALI JSME VELKOU CHYBU. NEUVĚDOMILI JSME SI TO AŽ TEĎ. NEUVĚDOMILI JSME SI, ŽE OČKOVÁNÍM LIDÍ JE NEÚMYSLNĚ NAOČKUJEME TOXINEM.
  Chyba? Definovat to jako chybu? Osobně to vidím, jako jeden z největších podvodů století!
  Tak si to shneme: Nejedná se o vakcíny. Je to systéme dodávek spike proteinů. Bohužel již v celém světě byly podány tyto toxiny milionům lidí, což znamená, že můžeme očekávat dramatický vzestup oslabujících zdravotních stavů, včetně srážení krve, krvácení, autoimunitních onemocnění, trombózy v mozku, cévní mozkové příhody a infarktu. Obrovský lidský vrak, kterému nyní čelíme, je nevyčíslitelný.
  Objevila se někdy v historií větší hrozba prolidi, než vakcína Covid?
  ****
  Michael Whitney je renomovaný geopolitický a sociální analytik se sídlem ve státě Washington. Svou kariéru jako nezávislý občan novinář zahájil v roce 2002 se zájmem o čestnou žurnalistiku, sociální spravedlnost a světový mír. Je výzkumným spolupracovníkem Centra pro výzkum globalizace.

 45. Samozrejme. Inak by som si nedovolil nesuhlasit s tebou.
  Len teraz neviem ci ma vystre do dvoch rokov jak tvrdi Montagnier, alebo az o 5 rokov podla tohoto spiketoxina.

 46. Obyvatel ked uz citas taketo sracky a este tomu aj veris, tak tebe uz naozaj nieto pomoci, ani experimentalnej, ani ziadnej. Neber uz ziadne lieky, uz to iba nejako vydrz na tomto svete a radsej uz negoogli, lebo zomries od strachu, ze ta uhranie pohlad pavuka, oserie mucha alebo nedajboze pichne komar

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Predch. článok

Martin Klus: "Nezaočkovaní pôjdu po návrate do karantény, zaočkovaní nie"

Ďalší článok

Príslušníci Policajného zboru budú vykonávať intenzívne kontroly pri vstupe do SR